תחפושת פורים – עוד סיפור מרגש

לכל תחום יש את הייחודיות שלו, כך גם לתחום פינוי הדירות. בכל פעם, אנו פוגשים אנשים שונים עם סיפורים מרתקים ובקשות שונות. פינוי הדירה ברמת השרון נשא עימו בקשה מעט שונה. כאשר הייתה שיפרה בת שנתיים, מצבם הכלכלי של הוריה לא היה טוב, היא כמובן לא יכלה להבחין בזה אבל בדבר אחר כן. במשך שלושה… קרא עוד »

קמחא דפסחא

פסח זהו חג של התחדשות, אנשים מנקים את ביתם, מחליפים את הריהוט ומוצרי החשמל, חג של התחדשות וניקיון. כאשר פסח קרב ובא עמו מגיעים גם הטלפונים כולם רוצים לנקות ולרוקן את הבתים, התכולות שירשו, מחסנים ומקלטים. הטלפון מצלצל מצדו השני של הקו נשמע גבר: "שלום שמי דורון אני מעוניין במכירת תכולת דירתה של אמי ז"ל".… קרא עוד »

נס חנוכה

חנוכה חג מלא בהפתעות ,יש שנים בהם חנוכה חמים יותר בחוץ ויש ימים בהם קר סוער וגשום .משפחות מתאחדות בתוך ביתם ומדליקות תנור לחמם את הבית, בערב מדליקים חנוכייה ושרים שירי חג ,את הבית מלטפים ריחות של לביבות מתוקות וצחוקם של הילדים נשמע ברקע. חנוכה כידוע חג מלא בניסים זוכים לראותם גם אלה שאינם מאמינים.… קרא עוד »

שרשרת של דורות

בחלק גדול מהבתים בהם אנו מבצעים פינויים אנו זוכים לשמוע סיפורים נהדרים אודות חייהם של אנשים. בחלק מהפעמים, זה בצירוף בקשה למצוא להם פריט מסויים שהיה שייך למשפחתם, ואינם מוצאים אותו בתוך כל הבאלגן. בפעמים האחרות, זה כי בא להם לשתף אותנו בסיפורם ואנחנו שמחים לשמוע. הפעם מסופר על פינוי בית קרקע ברעננה, הבית הוא… קרא עוד »

פינוי אגרנות כפייתית – שמות לחולדות


Notice: Undefined offset: 0 in /home/pinuydir/domains/pinuy-dira.co.il/public_html/wp-content/themes/apt/category.php on line 69

יום עבודה רגיל הטלפון מצלצל על הקו אישה עם קול מאוד נחמד אך גם חסר אונים, היא מציגה את עצמה :"היי אני אורית ממרכז הארץ , אמי מתגוררת בקיבוץ בצפון היא אגרנית כפייתית של הכול, אני לא כל כך יודעת מה יש בתוך הדירה שלה וכמה היא הצליחה לאגור בשנה האחרונה ,פינינו את בית אמי… קרא עוד »