פינוי דירה בחינם

מהו פינוי תכולת דירה בחינם? ולמי זה משתלם?

פינוי דירה בחינם

כאשר אנו שומעים חינם זה מיד קורץ לנו – הרי מי לא אוהב לקבל דברים בחינם? כולם אוהבים, אבל מי אוהב לעשות דברים מורכבים בחינם? כמעט אף אחד. לכן, כאשר עומד בפנינו פרויקט לא פשוט ולא קטן ואנחנו רואים שמישהו אחר מוכן לעשותו בחינם אנו נהיים חשדניים, כיצד זה חינם? איפה הקאט'צ?

גל הפינויים הנה חברה המתמחה בפינוי דירות בחינם ומבצעת את הפינוי בחינם ללא כל עלות מצידכם.
אז מה אנחנו מרוויחים כאשר זה מתבצע בחינם? כיצד אנו מכסים את ההוצאות שכרוכות בפינוי דירה?

פינוי דירה לרוב מתבצע בחינם, אבל לא לגמרי חינם. הוא אמנם מתבצע ללא כל עלות מצדכם, אך תמורת החפצים הנמצאים בדירה. מהחפצים הנמצאים בדירה אנו מכסים את ההוצאות ומרוויחים את את לחמנו בכבוד.

אם אתם זקוקים לפינוי תכולת דירה, זה יכול להיות ממגוון סיבות: עיזבון, רילוקיישן שאתם מתכננים, במקרים של גירושין וכו'. מסיבות אלו, עליכם לפנות את הדירה ולהשאירה ריקה ונקייה לצורך מכירתה, השכרתה או החזרתה לבעל הדירה.

לאחר שלקחתם כל מה שהיה לכם צורך בו או ערך סניטמנטלי אליו נותרה הדירה מלאה בחפצים שונים שיש לפנותם. מלאכת הפינוי אינה עבודה פשוטה וטומנת בתוכה מלאכות רבות כגון: מיון החפצים, אריזת החפצים, פירוק רהיטים וכמובן עבודת הסבלות.

כל אחד מאיתנו עבר פעם או יותר דירה בחייו וזוכר את הסיוט של מעבר דירה, אבל כאשר עוברים דירה קוראים לחברת הובלות מקצועית שתסחוב עבורנו את הארגזים והרהיטים הכבדים. לכן, אם יש לכם דירה לפנות זה קשה ומסובך הרבה יותר ממעבר דירה, אל תנסו לעשות את זה לבד – זה ייקח מכם המון זמן וכידוע זמן = כסף.

פינוי דירה בחינם – כיצד זה עובד?

מתקשרים ומתאמים פגישה עם אחד מנציגינו. הפגישה היא בחינם ללא עלות וללא כל התחייבות. לאחר מכן, מגיע נציג במועד בו קבעתם, מדייק בזמן ואף מקדים.
אצל רבים מתעוררת השאלה: "אם זה בחינם, מדוע צריך לתאם פגישה? למה לא להגיע ולפנות?" הנציג מגיע בכדי לראות איזה צוות נצטרך בדירה, כמה פועלים, מהו גודל המשאית הנדרש, האם יש צורך במנוף, גורמי אריזה וכו'.

איפה נמצא הקאט'צ?

אין קאט'צ!!
גל הפינויים מפנה את הדירה בחינם, באמצעות רכב אלטעזאכן, תמורת החפצים הנמצאים בדירה. זוהי התמורה שלכם אלינו.
החפצים עוברים מיון: חלקם נתרמים, חלקם נמכרים ומה שאינו שמיש נזרק. כך אנו מכסים את העלויות הכרוכות בפינוי דירה ומרוויחים את פת הלחם שלנו. אנו לא מחפשים להתעשר מזה – אנחנו פשוט טובים בעבודתנו ונהנים לעשותה ולשמח אחרים.

הפינויים הקשים והמסובכים ביותר נמשכו אצלנו לא יותר מיומיים, מה שלוקח לכל אדם אחר לכל הפחות שבוע ויותר.
כך כולם יוצאים מרוצים ושמחים – אתם לא משלמים כלום עבור הפינוי, מקבלים בית ריק ונקי בסיום הפינוי ואנחנו מרוויחים את היומית שלנו בכבוד.

מטבעו של העולם, כאשר שירות כלשהו נעשה או ניתן בחינם, הוא לרוב נעשה בזלזול ובחוסר השקעה. לא זה המצב אצל "גל הפינויים"! אנו מתחייבים לשירות מקצועי לעילא ולעילא – הכל על מנת שתצאו מרוצים על ההתחייבות שלנו כלפיכם תוכלו לקרוא בקישור הבא.