פינוי דירה בתל אביב והסביבה

חלק גדול מהדירות בישראל מכילות חפצים אשר נשמרו ונאספו במשך השנים, עברו ממקום למקום, מבית לבית, התקבלו בירושה, נקנו במתנה או מתוך אהבה.כאשר מפנים דירה של אדם הקרוב אלינו, לא ניתן לקחת את כל חפציו אלינו. הרי גם לנו יש את התכולה שלנו שנאספה  במהלך השנים.

לכן, צריך להגיע אל הדירה, להיפרד מהתכולה, לקחת את החפצים שהנם בעלי ערך סנטימנטלי עבורנו ולפנות לחברה מקצועית שתטפל בפינוי הדירה בתל אביב, בירושלים, בבני ברק או בכל מקום אחר. במהלך הפינוי, במידה ואנו נתקלים בתמונות, במסמכים, בחשבונות או בכל פריט אחר שעלול להיות חשוב עבורכם, אנו מניחים אותם בארגז בצד עבורכם.
פינוי דירה בת"א

פינוי דירה בת"א באמצעות מנוף

מה ההבדל בין פינוי דירה בתל אביב לכל עיר אחרת?

תל אביב נחשבת לעיר העמוסה ובעלת התנועה הגדולה ביותר בארץ. מצב זה כמובן מביא עמו פקקים איומים, היעדר חניות, צפיפות אוכלוסייה, רחובות צרים ודרכי גישה שונות חסומות.פינוי תכולת דירה בתל אביב, בחלק גדול מהמקרים, מצריך צוות עבודה גדול יותר, מנוף, ובעיקר מקצועיות, על מנת לא להפריע לתנועה ולהולכי הרגל (ברחובות ראשיים).

קיבלתם דירה בירושה בתל אביב? אתם רוצים לפנות אותה ולא יודעים מאיפה להתחיל? אל תשברו את הראש! גל הפינויים, החברה המובילה לפינוי דירות בישראל, תשמח לבצע זאת עבורכם.פינוי דירה בתל אביב

פינוי דירה בתל אביב – כיצד התהליך מתבצע?

התקשרו, קבעו פגישה עם איש הצוות שלנו, ונציג מטעמנו יגיע אליכם הביתה. בפגישה תקבלו הצעת פינוי תכולת דירה בחינם וללא התחייבות.ההתחייבות שלנו אליכם היא פינוי דירה בזמן הקצר והמהיר ביותר, תוך שמירה על אזור העבודה, על לובי הבניין, על המעלית ועל חדר המדרגות.
בנוסף, "חברת גל הפנויים" דואגת לאיכות הסביבה מבחינת פינוי הפסולת. הפסולת מפונה לאתר פסולת מורשה, ואנו דואגים להשארת הדירה, הרחוב והפחים של דיירי הבניין ריקים + טאטוא וניקיון כל אזור העבודה, לובי הבניין, המדרגות והמעלית.

פינוי דירה בתל אביב לפעמים אינו פשוט ומצריך ניסיון בכדי לדעת כיצד לבצעו. הצוות שלנו ימיין את החפצים, יארוז ויפנה אותם מהדירה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את החפצים אליהם אתם קשורים ולארוז אותם בנפרד, לקחת נשימה עמוקה ולסמוך עלינו שנבצע עבורכם את העבודה.

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-8090177 ונשמח לעמוד לשירותכם!