פינוי ו/או קניית ירושות ועזבונות

 פינוי ירושות מקצועיזקוקים לשירותי פינוי ירושות? גל הפינויים מספקת שירות פינוי וקניית ירושות ועזבונות משנת 2008.מהי ירושה/עיזבון ?"ירושה היא מקרה בו אדם אשר צבר כוח חברתי/אישי מסוים בחייו (נכסים, הון, חפצים אישיים) ומעביר את כוחו לאדם אחר לרוב צאצאיו" (ויקיפדיה).

הגיע הרגע וקיבלתם ירושה. הרבה שאלות ומכאובים עולים באותו רגע ורבים מהלקוחות שנתקלנו בהם מצאו את עצמם מתקשים לתפקד בכל מה שקשור לפינוי ירושות ועזבונות. בפינוי ירושות, הכוונה היא לפינוי חפצים של אדם אהוב. מדובר בתהליך קשה במיוחד, אשר מחייב רגישות רבה ומקצועיות לאין שיעור.

בחלק מהמקרים של פינוי ירושה, מדובר בפינוי הדירה השנייה של ההורים מסיבות כאלו ואחרות. לדוגמה, הורים שרצו לעבור לדירה קטנה יותר, לאחר שהילדים עזבו את הקן, מקרים של העתקת מקום מגורי ההורים בכדי להיות קרובים לילדים ולנכדים, מקרים של מעבר לדיור מוגן וכו'.בדרך כלל במקרים אלו, ההורים חידשו את הריהוט בבית, מה שמקל על הפרידה מהחפצים החדשים יותר.במקרים אחרים, מדובר בבתים בהם גדלתם ובהם העברתם את ילדותכם ולכן הפרידה מהחפצים שבבית, במקרים אלו, קשה יותר. כיצד מתמודדים? מוזמנים לקרוא פה.

במהלך השנים, צברנו מספיק ניסיון עם מקרים מהסוג הזה.

טיפים חשובים להתנהלות במקרים של פינוי ירושה:

    1. הגיעו אל הדירה עם אדם אהוב וקרוב אליכם (בן/ת זוג, ילדכם, אחים וכו'), קחו את אלבומי התמונות, הסתכלו עליהם, ספרו חוויות, העלו זיכרונות, וכך תנצרו לכם זיכרון חדש ישן ופרידה מתכולת הבית.
 
    1. לפתע, כל חפץ בבית מקבל משמעות מהקטן ביותר לגדול, את כולם אתם רוצים לקחת איתכם אבל זה לא באמת אפשרי עכשיו לארוז את הכול ולהניח בבית. הרי לא הייתם רוצים להפוך את הבית שלכם לאנדרטת זכרון. כמו כן, רבים חושבים על אופציה של אחסון החפצים בקרטונים והנחתם במחסן כאלטרנטיבה לביצוע פינוי ירושה, אך האם זו מחשבה נכונה? אמנם כך הדברים מבחינת הרגש שלהם נשמרים קרוב אליכם, אך בכל זאת, ככל הנראה מדובר בטעות – שם הפריטים יתמלאו באבק ועש ואז כל הזיכרונות והחפצים שצברו הוריכם יצטרכו להיזרק לפח, מה שיעצים את הכאב. לכן, בחרו את החפצים בעלי הערך הסנטימנטלי הרב ביותר וקחו אותם לביתכם מצאו להם מקום וכך שמרו אותם קרוב לליבכם. יתר הדברים סביר להניח יימכרו או ייתרמו ויימצאו להם בתים חדשים.
 
  1. אם פניתם לחברה שעליה אתם סומכים וחתמתם על חוזה עבודה – הימנעו מלשהות בבית בזמן הפינוי, זה רק הופך את התהליך לקשה הרבה יותר, השאירו מפתח למפקח פינוי התכולה והוא יהיה אחראי לצלצל אליכם שעה קודם (או זמן אחר שתקבעו) לסיום העבודה כך תוכלו להגיע ולראות שהכול בוצע לשביעות רצונכם.

פינוי ירושה ברגישות רבה

גל הפינויים מבינה את החשיבות והרגישות שבפינוי ירושות ועזבונות. צוות העובדים בחברה נבחר בקפידה רבה, תוך מתן דגש רב על רגישות ואכפתיות.אנו נשמח לעמוד לשרותכם ולבצע עבורכם את פינוי הירושות שלכם במקצועיות וברגישות רבות – אל תהססו, פנו אלינו עוד היום!