פינוי מחסנים מקצועי ומהיר

במהלך השנים, כולם מבצעים רכישות שונות של ציוד ורכוש, משחקים וצעצועים, כלי עבודה וכלי בית, חפצי נוי ועוד פריטים שונים כאלה ואחרים. לאחר שמיצינו את השימוש בהם, אנו מאחסנים אותם במחסן, בתקווה שיום אחד נשמיש אותם או נעביר אותם הלאה למי שכן יעשה בהם שימוש. המחסן בו אנו מאחסנים את החפצים לעתים נמצא צמוד לבית/לדירה/מחסן גינה/חדר המשמש אותנו כמחסן.

כשרק רוכשים מחסן, אנשים רבים מסדרים את החפצים ודואגים לשמור על הסדר בו, אך בשלב מסוים, לאחר "שהעמיסו" אותו יותר מדי, מתחיל להיות קצת קשה לשמור על הסדר, ומשליכים פנימה כל דבר שנקרה בדרכם. בשלב הזה, לאחר שצברנו חפצים במשך שנים ואין עוד מקום להמשיך ולאחסן חפצים באמת חשובים, מגיע הרגע הנכון לבצע פינוי מחסן. פינוי מחסן ביעילות

מתי מבצעים פינוי מחסן?

כאשר מדובר בפינוי מחסן, רובנו נוטים לדחות זאת פעמים רבות, ומשאירים אותו תמיד אחרון בסדרי העדיפויות. משום מה, מרבית האנשים נוטים לדחות את פינוי מחסנים, מתוך הנחה שיוכלו להמשיך לדחוס בו עוד ועד חפצים. לעיתים, פינוי מחסן יכול להידחות חודשים ושנים. עקב כך, נוצר מצב שהמחסן נשאר סגור שנים ואז כחלק מפינוי תכולת הדירה כולה מתבצע גם פינוי מחסן.

פינוי מחסנים נעשה לרוב במקרים הבאים:

 • כאשר אנו רוצים לשפץ את המחסן ולהקנות לו מראה חדש.
 • כאשר אנו רוצים להחליף מחסן ישן בחדש.
 • לפני מעבר דירה, השכרת דירה או מכירתה, כשאנו צריכים לבצע פינוי דירה.
 • כאשר רוצים לפנות מקום לחפצים חדשים, לציוד חדש ולדברים חשובים יותר.
 • קיבלנו בירושה תכולת דירה ויש לפנות גם את המחסן כחלק מפינוי הירושה.

פינוי מחסן – מדוע לא לעשות זאת לבד?

ישנן סיבות רבות מדוע לתת לחברה כמונו שמתמחה בפינוי מחסנים לבצע את הפינוי עבורכם. פינוי מחסן לאנשים ללא ניסיון יכול לקחת ימים וגם שבועות. זוהי משימה שאין לה התחלה ולא סוף לאנשים בלי ידע מקצועי וניסיון בתחום. הזמן שלכם חשוב ומעבר לכך, הוא שווה כסף. הזמן שלנו מוקדש לכך וזאת המומחיות שלנו.

הדחיפות שבפינוי מחסן עמוס

 • מחסן עמוס מזמן אליו "חברים" בכל מיני גדלים וסוגים: זוחלים, חרקים ומכרסמים שחיים בתוך המחסן ויכולים להדביקכם במחלות שונות.
 • בשל הסכנה מפגיעות פיזיות שונות: חפצים חדים וחלודים המסתתרים במחסן.
 • בשל ריהוט וחפצים עמוסים אחד על השני היכולים לקרוס עליכם.
 • מחסן עמוס מהווה סכנה בריאותית בשל הסיכוי לנשיפת חומרים מסוכנים הנמצאים בו, כמו גם טחב ואבק שהצטברו במשך הזמן.

כיצד עובד תהליך פינוי מחסנים ומה נעשה עם תכולת המחסן?

מתקשרים לגל הפינויים, קובעים פגישה, מגיע נציג מטעמנו בחינם וללא כל התחייבות ונותן לך הצעת מחיר לפינוי מחסן .
לאחר מכן, במידה והחלטת לשכור את שירותינו לפינוי המחסן, אנו מתאמים מועד ומגיעים עם צוות מקצועי שיבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר תוך שעות בודדות. את התכולה אנו נפנה לאתרי פסולת מורשים או שאת חלקה ניקח אלינו- מכך אנו מתפרנסים.

ישנם 3 סוגים של פינוי מחסן:

 1. פינוי מחסן תמורת החפצים המאוכלסים בו – פינוי מחסן שכזה מתבצע בחינם וללא כל עלות מצדכם, אלא אך ורק תמורת החפצים במחסן.

 2. קניית תכולת המחסן – בחלק מהמקרים במחסן ישנה תכולה בעלת ערך, חפצים אשר הורינו אחסנו, חפצים שאנו אחסנו ויש להם ערך כספי. במקרים כאלו,  אנו נותנים הצעת מחיר עבור תכולת המחסן.

 3. גביית תשלום עבור פינוי מחסנים – במקרים בהם תכולת המחסן הנה פסולת, אנו גובים תשלום עבור פינוי המחסן.
ברוב המקרים בהם נעשה פינוי מחסן, הפינוי ייעשה בחינם, תמורת החפצים בלבד או בקניית תכולתו על ידנו. אם ברצונכם לשמור חפצים מתוך תכולת המחסן אשר מסתתרים להם בערימות בפנים יש ליידע את נציגינו על כך מראש.

אנו מטאטאים את המחסן בסיום ומספקים גם שירותי צבע והדברה במידת הצורך. אצל גל הפינויים תקבלו את ההצעה הטובה וההוגנת ביותר בחינם וללא כל התחייבות, בזמינות מיידית מסביב לשעון! אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-8090177 או באמצעות הטופס הבא.