פינוי מקלטים מהיר ומקצועי

איך לבצע פינוי מקלט באופן היעיל ביותר?

פינוי מקלט מקצועי

פינוי מקלט – גל הפינויים

לנוכח המציאות הביטחונית הסבוכה בה אנו חיים, חשוב כיום יותר מאי פעם לדאוג לתחזוקת המקלט ולפינוי כל החפצים הישנים ממנו. בבתים רבים בארץ הפכו המקלטים למחסנים ודיירים נוהגים לאחסן בהם רהיטים ישנים, אופניים, מוצרי חשמל, פסולת ועוד פריטים רבים אחרים. לכן, חשוב לבדוק את המקלט ולוודא כי הוא ערוך לקליטת הדיירים.

כדי לפנות את החפצים שאוחסנו לאורך השנים במקלט, ומרביתם לא ניתנים לשימוש, חשוב לקרוא לחברת פינוי דירה מקצועית ומנוסה. החברה מבצעת פינוי מקלט מהיר ויסודי מכל החפצים + טאטוא במקלט ומפנה את החפצים הישנים לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור.

פינוי מקלטים עשוי להציל חיים – הכינו את המקלט לשעת חירום

פיקוד העורף הוציא תקנות מחייבות לפינוי מקלטים ולפי החוק במדינה, על הרשויות המקומיות חלה החובה והאחריות לדאוג לאחזקת המקלטים הציבוריים, בעוד שחובת הדיירים בבנייני מגורים משותפים לדאוג לאחזקת המקלט הפרטי.

לאחר מבצע עופרת יצוקה, נערך תרגיל רחב היקף של פיקוד העורף ובמהלכו נבדקו עשרות מקלטים ציבוריים ופרטיים על מנת לבדוק את מצבם וכדי לוודא כי הם מוכנים לקליטת אנשים בשעת חירום. הביקורת העלתה מצב עגום בו מקלטים רבים, פרטיים וציבוריים, אינם ערוכים לשעת חירום וכי יש בהם ציוד רב.

חשוב מאוד כי ועדי הבתים בהם קיימים מקלטים לשעת חירום יבצעו ביקורת אחת לתקופה וידאגו לפינוי מקלטים מחפצים לא הכרחיים ולתחזוקתם, כך שיהיו מוכנים לשעת חירום. כמו כן, יש להנחות את הדיירים בנוגע להשלכת חפצים למקלט ומומלץ להנחות את הדיירים לגבי ההנחיות של פיקוד העורף, ולגבי חשיבות המקלט לשעת חירום ומדוע הוא אינו אמור לשמש כמחסן.

פינוי מקלט – הכנתו לשעת חירום

כאמור, מקלטים רבים בארץ הפכו למחסן בו הדיירים משליכים ציוד וחפצים רבים. לעיתים, הדיירים שהשליכו את הציוד למקלט כבר לא מתגוררים בבניין ולכן חשוב כי ועד הבית יבצע מבצע לפינוי המקלט ולתחזוקתו. עם זאת, ברוב המקרים מדובר במשימה קשה הדורשת כוח פיזי רב, הזמנת מכולת פינוי, ציוד מקצועי וכו'. לכן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה לפינוי מקלטים.

למה לבחור בנו להליך פינוי מקלט מהיר ומקצועי?

צוות "גל הפינויים" מיומן בפינוי מקלטים ומבצע זאת במיומנות גבוהה ובעזרת ציוד מקצועי. את החפצים והפסולת שמפנים מהמקלט, אנו מעבירים, על פי חוק, ובאמצעות מכולה לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור (מתכת, נייר, פלסטיק וכו'), לאחר הפינוי, אנו מבצעים גם טאטוא וניקיון כולל במקלט ובסביבת המגורים.

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-8090177 או באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו.